Blog
.

Od 12.4 do 14.4.2019
Přijďte ochutnat naše koktejly a rozloučit se ve velkém stylu
Tato akce platí jen do vyprodaných zásob
Restaurace končí 14.4.2019 až do 22:00h

09.02.2019

Zveme všechny příznivce Harryho Pottera do našeho tradičního sklípku, kde se bude konat u příležitosti promítání prvního dílu v kinech přijímání nových čarodějů a čarodějnic do Bradavické školy

Silvestr 2018

20.12.2018

Vítáme naše stálé zákazníky a milovníky tradičních českých sklípků. Právě pro Vás připravujeme silvestrovské menu v příjemném prostředí našeho sklípku, kde uvidíte praskat dřevo v našem krbu a příjemnou atmosféru. Rezervace přijímáme na našich telefonních číslech.

Pro zlepšení předvánoční pohody jsme pro Vás připravili smažený filet z kapra s bramborovým salátem a citronem. Vychutnejte si tradiční vánoční jídlo, které vám dovezeme dne 23.12.2018 až do kanceláře nebo domů.

Vítáme všechny naše stálé ale i nové zákazníky-gurmány, kteří nás plánují navštívit v době vánočních svátků. Jak jistě víte, vánoce jsou svátky klidu a míru a i my plánujeme strávit tyto dny v kruhu rodinném. Proto bychom vás rádi informovali o dnech, kdy máme zavřeno a věnujeme se svým, dětem, vnoučatům, babičkám a dědečkům

v souvislosti s novým otevřením Tradičního sklípku s českou kuchyní a Pizzy, kdy jsme měli z technických a provozních důvodů zavřeno, jsme za vaší trpělivost připravili pár novinek.