O nás
Proč by jste měli zavítat právě k nám


Vítáme Vás na našich stránkách tradičního sklípku. Původní majitelé a provozovatelé tohoto sklípku se před mnoha lety rozhodli, že vybudují malebné místečko plné vůní a chutí. Pozvali tehdy nejšikovnější a nejzručnější stavitele z Moravy, kteří ví jak se takový sklípek staví. Celý rok rostl tento sklípek až k dnešní podobě. Původně měl sloužit jenom k ochutnávce vín, ale majitelé se rozhodli, že zde zřídí i tradiční českou kuchyni, kterou posléze rozšířili o Italskou Pizzu.

Po létech provozu se jednou majitelé a provozovatelé tohoto sklípku rozhodli, že svoje dílo předají někomu, kdo se o jejich sklípek bude starat stejně tak dobře jako oni sami. Bohužel výběr jejich nástupců nebyl zrovna nejšťastnější a z původní nabídky se stala pouhá výroba Pizzy s okrajovým českým menu. 

Píše se rok 2018 a naše rodina se dozvěděla, že tento sklípek je k mání. Rozhodli jsme proto, že vrátíme tomuto sklípku tradiční hodnoty a rovněž jeho věhlas. Těšíme se na Vaší návštěvu a  pevně věříme, že vám u nás bude chutnat.